Két győzelem az U12-es Országos Bajnokság „C” csoportjában

2018.02.03

2018. február 3. került megrendezésre az U12-es Bajnokság 5. fordulója Várpalotán a Gál Gyula Sportcsarnokban.

Hersics Patrik

Daruság Dávid edző: palotai rangadóval kezdtük az 5. fordulót, ahol első alkalommal sikerült megszerezni a győzelmet a fiúknak a lányok ellen. Molnár Mirtill sérülés miatt, valamint Fábián Szofi betegség miatt nem tudott játszani az ellenfél csapatában, ám ennek ellenére is nagyon szoros mérkőzést játszottunk a Gepárdokkal. Ki kell emelnem Magán Márk rengeteg labdaszerzését, valamint Molnár Márk, Nagy Olivér és Tánczos Csanád is 10 pont feletti dobóteljesítményét, valamint Papp Ferdinánd játékát, aki extrát hozott. Hajrá Sárkányok!

Magán Márk

Daruság Dávid edző: a Gepárdok elleni meccs nagyon sokat kivett a fiúkból, így az első 2 negyed eszméletlen szoros volt, a félidőben egy pontos hátrányban fordultunk. A 3. negyedben feltámadtak a fiúk és Nagy Olivér extra teljesítményének köszönhetően, valamint Tunner Máté kemény védekezése miatt 15 pontos előnyre tett szert a csapat. Az utolsó negyedben Magán Márk és Molnár Márk bravúrozott. 17 pontos előnnyel zártuk a meccset. A meccs végeredménye 2:0 lett, mivel az ellenfél csapatából az egyik gyermeknek nem volt itt a sportorvosi igazolása, így csak 9 igazolt játékosuk volt a szükséges 10 helyett. Nagyon Büszke vagyok a fiúkra a mai teljesítményük miatt!

© 2018 Thury Sport Nonprofit Kft. - Várpalota Kosárlabda Klub. Minden jog a piruettre fenntartva..